Laenusumma
Laenu tähtaeg
Kuumakse al. EUR
Igakuise väljamakse summa täpseks arvestuseks palume täita taotlusvorm.
Hoiused aasta intressimääraga al. 7%.
Laenud kinnisvara tagatisel aasta intressmääraga al. 9% aastas.
Esita Taotlus
Hoiu-laenuühistu Geldex Eesti (Litsentsi number: Geldex FFA000201) on tulundusühistuna tegutsev finantsasutus Eestis. Geldex tegutseb vastavalt hoiu-laenuühistu seadusele ja põhikirja alusel.
Geldex pakub oma liikmetele võimalust:
- hoiustada raha aasta intressimääraga alates 7%;
- võtta laenud kinnisvara tagatisel aasta intgressimääraga alates 9%.
Geldex Eesti HLU
Narva mnt. 13, Tallinn
Telefon: 55 155 60
E-post: info@geldex.ee

Ehitus- või remondilaen

Kindlasti on enamus meist aeg-ajalt kokku puutunud remondiprobleemidega. Ning põhiküsimusega – kas koguda pikemat aega remondiraha või võtta laenu.

Ka pikka aega säästmata on võimalik remonti teha! Geldex Eesti HLU pakub sellist võimalust juba täna! Teid aitavad remondilaen ning ehituslaen fikseeritud intressimääraga alates 1,2% kuus.

Hoiate kokku aega ja raha, kui usaldate kinnisvara hindamise meie spetsialistidele, kes teevad seda täiesti tasuta.

Meie finantsabi kasutades täituvad ka Teie parimad ootused! Kiireks laenu saamiseks ei pea Te tulema meie kontorisse – täitke lihtsalt käesoleval koduleheküljel asuv taotlusvorm. Helistades saate nõu pidada ka meie remondi- või ehituslaenu asjatundjatega.

Kui vajate raha selleks, et lõpetada remont, tulge meile konsultatsioonile, kus arutame ehituslaenu saamise võimalust. Enne seda täitke palun meie kodulehel taotlus. Meie konsultant aitab leida Teile hüpoteeklaenu tagastamiseks sobivaima kuumakse, et laenuperioodil kulgeks Teie igapäevane elu tavalises rütmis.

Selleks, et laenumaksed ei mõjutaks märkimisväärselt Teie igapäevast elu, pakub Geldex Eesti HLU laenu kuni 10 aastaks, sest mida pikem on laenu tagastamise tähtaeg, seda väiksemad on igakuised maksed.

Meiega koostöö eelised:
  • taotlus vaadatakse läbi ühe päeva jooksul;
  • positiivse vastuse korral laekub raha Teie kontole juba järgmisel päeval;
  • kui Teil tekkis vaba raha, võite laenu ükskõik millal ilma laenulepingu muutmise tasuta tagastada, kirjutades eelnevalt avalduse, või tagastada laenu osaliselt ning muuta sellega tagastamitähtsaja, vähendades või säilitades igakuisete maksete suuruse;
  • pakume kuni 12 kuu pikkust laenupuhkust laenu põhiosa maksetele;
  • laenu tähtaja pikendamine ilma laenulepingu muutmise tasuta, et vähendada igakuisete maksete suurust;

Geldex Eesti HLU tegeleb ka keeruliste juhtumitega.

Esitan taotluse